DISTRIBUIȚI

Aplicatiile noi HTC si launcher HTC Sense pentru orice telefon cu Android, nu aveti nevoie de root sau de alte unelte pentru a avea pe telefon aproape toate aplicatiile default intalnite pe un telefon produs de catre cei de la HTC.

Astfel, in arhiva de mai jos gasiti aplicatia de camera, galeria foto, player audio, widget meteo, aplicatia calendar si mesaj, launcherul si alte aplicatii care se pot instala foarte simplu.

Ele sunt compatibile cu orice telefon ce ruleaza Android 5.0 sau o versiune superioara si nu este nevoie de root pentru instalare. Trebuie descarcata arhiva ce contine aceste aplicatii in format .apk, dezarhivate si copiate in memoria interna a telefonului sau pe cardul extern, apoi veti folosi aplicatia “file manager” pentru a le instala.

In cazul in care optiunea nu este deja setata, va trebui sa intrati in setarile telefonului si sa activati “surse necunoscute”, asta permite practic telefonului sa accepte si alte aplicatii in afara de cele din Google Play.

Articolul continua dupa reclama:

Le-am testat pe toate si sunt functionale, le-am instalat si pe un telefon chinezesc Bluboo dar si pe un Samsung S6 Edge Plus ce ruleaza Android Nougat 7.1, sursa este forumul xda developers. Insa, nu garantez ca toate vor functiona pe orice model de telefon.

CITESTE SI:  Aplicatie buna si utila pentru cei ce vor split screen pe telefon

HtcSenseHome – v9.14.929638

HtcServicePack – v1.05.825111

Weather – v8.50.853203

WorldClock – v8.50.872566

HtcWeatherClockWidget – v8.60.852711

HtcLocationServicesSetting – v1.02.636275

LocationPicker – v3.20.817412

HtcMusic – v8.10.863696

HtcVideoPlayer – v8.50.865220

HtcCamera – v8.50.876780

HtcGallery – v10.20.836439

HtcCalendar – v8.50.864210

 

HtcMessage – v8.00.859017

Descarca – parola: 909463

Galerie foto cu cateva dintre aplicatii instalate pe telefon:


LĂSAȚI UN MESAJ

Please enter your comment!
Please enter your name here